Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Zahradní domek Albert Ekonomik 200x200

Popis produktu

Zahradní domek na nářadí DELTA ALBERT EKONOMIK

Zahradní domek na nářadí DELTA ALBERT EKONOMIK patří k nejprodávanějším domkům tohoto léta. Je vkusným doplňkem zahrady a nezbytným pomocníkem pro uskladnění nářadí. Jako základní střešní krytina se u těchto dřevostaveb dodává nenasákavá lepenka V13. Doporučujeme si však přiobjednat asfaltovou šindel nebo asfaltovou lepenku. Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Základový rám je již u každého výrobku zeleně naimpregnován.Můžete zvolit verzi DELTA ALBERT EKONOMIK s bočním přístřeškem, který výborně poslouží např. pro uskladnění dřeva. Přístřešek může být osazen z levé i z pravé strany domku. Jeho umístění si můžete zvolit až při samotné montáži. Podpůrné sloupky je nutno přikotvit. K domku je možno si přiobjednat mnoho dalších doplňků, jeho rozměry však měnit nelze. 

Bližší specifikace standardního provedení:

Materiál - řádně vysušené smrkové řezivo. Čistě a přesně čtyřstranně opracované stěnové profily s rohovým hrankováním.

Stěnová palubka s jednoduchou pero/drážkou. Rohový křížový (srubový) spoj s dvojitým zámkem.

Střecha je sedlová, symetrická.

Dveře jsou palubkové s 1/3 prosklením, vč. vložkového zámku a kování.

Možnost objednání výrobku na klíč vč. zhotovení základů pomocí vrutů Krinner.

Možné další příslušenství si můžete vybrat u tohoto výrobku v záložce příslušenství: jiná střešní krytina – asfaltová šindel anebo asfaltová lepenka, bezbarvá impregnace, nátěry lazurovacím lakem, oplechování vč. okapů a svodů, dvoukřídlé dveře, boční přístřešek, zastřešená terasa, delší čelní přesah střechy, okno a okenice, regál atd.

Více info

Hlavní charakteristiky

Výrobce Delta Svratka
Čelní přesah střechy 30 cm